LAMPA WISZĄCA ALFA RODOS CZARNA & ZŁOTA 1xE27 / 61389
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA RODOS czarna & złota 1xE27 / 61389 to stylowa i nowoczesna oprawa oświetleniowa, która łączy elegancką czerń z dekoracyjnym złotym wykończeniem. Takie zestawienie kolorów nadaje lampie wyrazisty, a jednocześnie elegancki charakter, dzięki czemu doskonale wpisuje się w aranżacje w stylu nowoczesnym, loftowym oraz glamour.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła E27, co pozwala na zastosowanie energooszczędnej żarówki LED o dowolnej barwie i mocy. Dzięki temu lampa może pełnić zarówno funkcję nastrojowego oświetlenia, jak i praktycznego światła użytkowego.
Prosta forma sprawia, że lampa RODOS świetnie sprawdzi się w salonie, kuchni, jadalni, sypialni lub przestrzeni typu open space. Może być również montowana w zestawach kilku lamp, tworząc spójną i elegancką kompozycję świetlną.
Najważniejsze cechy:
- seria: RODOS
- kolor: czarny + złoty
- 1 punkt światła
- gwint: E27 (żarówka wymienna)
- maks. moc: ok. 15W LED
- materiał: metal
- styl: nowoczesny / loft / glamour / industrialny
- zastosowanie: salon, kuchnia, jadalnia, sypialnia
To elegancka lampa, która łączy funkcjonalność z dekoracyjnym, nowoczesnym designem.
Dane techniczne
| Szerokość | 23 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 23 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 10W LED |
| KOLOR | czarny, jasne drewno |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 90 cm |
