LAMPA WISZĄCA ALFA NEVERA ŻÓŁTA 1xE27 / 61450
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | żółta |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 34 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
