LAMPA WISZĄCA ALFA NEVERA NIEBIESKA 1xE27 / 61446
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna lampa wisząca Alfa Nevera w kolorze niebieskim to efektowna propozycja oświetlenia dekoracyjnego, która łączy prostą formę z wyrazistym akcentem kolorystycznym. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, młodzieżowych oraz kreatywnych aranżacjach wnętrz.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła E27, co daje swobodę doboru żarówki – zarówno pod względem mocy, jak i barwy światła. Dzięki temu łatwo dopasować oświetlenie do charakteru pomieszczenia i stworzyć odpowiedni nastrój.
Prosta, minimalistyczna konstrukcja w połączeniu z intensywnym niebieskim kolorem sprawia, że lampa stanowi nie tylko źródło światła, ale również wyrazisty element dekoracyjny.
Doskonale sprawdzi się w salonie, pokoju młodzieżowym, sypialni, kuchni lub przestrzeniach komercyjnych.
Cechy produktu:
- 1 × E27 (brak źródła światła w zestawie)
- kolor: niebieski
- materiał: metal
- styl: nowoczesny / dekoracyjny / minimalistyczny
- przeznaczenie: wnętrza (IP20)
- możliwość zastosowania LED
Wyrazisty kolor i prosta forma sprawiają, że Alfa Nevera to ciekawy akcent aranżacyjny do nowoczesnych przestrzeni.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| KOLOR | niebieski |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 34 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
