LAMPA WISZĄCA ALFA FABO RUST 1xE27 / 61458
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 17 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 10W LED |
| KOLOR | rdzawy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
