LAMPA WISZĄCA ALFA FABO BIAŁA 1xE27 / 61460
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 42 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 10 cm |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Ilość źródeł światła | 4 x E14 max 10W LED |
