LAMPA WISZĄCA ALFA BENDO CZARNA & BIAŁA 4xE14 / 63301
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 4 x E14 max 15W LED |
| Wysokość | 95 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 99 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 15 cm |
| KOLOR | czarny |
| Wysokośc regulowana | nie |
