LAMPA SUFITOWA ALFA BEND CZARNA & BIAŁA 2xE14 / 62497
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 15 cm |
| KOLOR | czarny , chrom |
| Wysokośc regulowana | nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 2 x E14 max 10W LED |
| Wysokość | 60 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 85 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
