LAMPA WISZĄCA ALFA AMARO CZARNA & CHROM 4xE14 / 63273
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA AMARO czarna & chrom 3xE14 / 63273 to nowoczesna i elegancka oprawa oświetleniowa, która łączy matową czerń z połyskującymi chromowanymi detalami. Takie zestawienie nadaje lampie stylowy i nowoczesny charakter, dzięki czemu doskonale wpisuje się w aranżacje minimalistyczne, loftowe oraz contemporary.
Model wyposażony jest w trzy źródła światła E14, co zapewnia równomierne i komfortowe oświetlenie pomieszczenia. Możliwość zastosowania energooszczędnych żarówek LED pozwala dopasować barwę oraz intensywność światła do indywidualnych potrzeb – od ciepłego, przytulnego klimatu po jasne i funkcjonalne światło codzienne.
Nowoczesna forma lampy sprawia, że model AMARO świetnie prezentuje się nad stołem w jadalni, w salonie, kuchni lub sypialni. Połączenie czerni i chromu dodaje wnętrzu elegancji i nowoczesnej lekkości.
Najważniejsze cechy:
- seria: AMARO
- kolor: czarny + chrom
- 3 punkty światła
- gwint: E14 (żarówki wymienne)
- maks. moc: ok. 10W LED na punkt
- materiał: metal
- styl: nowoczesny / loft / minimalistyczny / elegancki
- zastosowanie: salon, jadalnia, kuchnia, sypialnia
To stylowa i funkcjonalna lampa wisząca, która doskonale podkreśla nowoczesny charakter wnętrza.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 4 x E14 max 10W LED |
| Wysokość | 90 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 78 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 18 cm |
| KOLOR | czarny , chrom |
| Wysokośc regulowana | tak |
