LAMPA WISZĄCA ALFA AMARO CZARNA & BIAŁA 3xE14 / 62461
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 78 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 18 cm |
| KOLOR | czarny, złoty |
| Wysokośc regulowana | nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 3 x E14 max 10W LED |
| Wysokość | 90 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
