LAMPA SUFITOWA ALFA TANGO COLOR 2 WIELOKOLOROWA 5xE27 | 63400
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 55 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Ilość źródeł światła | 5xE27 |
| Źródło światła | E27 LED |
| Kolor podstawy | wielokolorowy |
| MATERIAŁ | Metal |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Wysokość | 39 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
