LAMPA SUFITOWA ALFA TANGO BEŻOWA 5xE27 / 63399
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 39 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 55 cm |
| Ilość źródeł światła | 5 x E27 max 15W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | beżowy |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
