LAMPA SUFITOWA ALFA SALUT CZARNA 6 x E27/GU10 / 63366
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | czarny |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 62 cm |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 max 15W LED , 3 x GU10 max 10W LED |
