KINKIET ALFA SALUTA CZARNY 1xGU10 & 1xE27 / 91525
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Alfa SALUTA 91525 to nowoczesna oprawa ścienna o funkcjonalnym i dekoracyjnym charakterze. Model wyróżnia się połączeniem dwóch źródeł światła – 1xGU10 i E27 , dzięki czemu zapewnia zarówno praktyczne oświetlenie punktowe, jak i nastrojowe światło dekoracyjne. Czarna metalowa konstrukcja doskonale wpisuje się w aranżacje loftowe, industrialne oraz nowoczesne.
Model został wyposażony w ruchomy reflektor GU10, który umożliwia skierowanie światła w wybrane miejsce, oraz dodatkową oprawę E27 idealną do zastosowania dekoracyjnej żarówki filamentowej. Taka konstrukcja sprawia, że kinkiet świetnie sprawdza się zarówno jako oświetlenie pomocnicze, jak i element budujący klimat wnętrza.
Najważniejsze cechy:
- 1 oprawa na żarówkę E27 , GU10
- nowoczesny design w kolorze czarnym
- metalowa, solidna konstrukcja
- możliwość stosowania żarówek LED
- regulowany reflektor punktowy
- idealny do wnętrz loftowych i industrialnych
Zastosowanie:
Kinkiet doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, przedpokoju lub przy łóżku jako funkcjonalne oświetlenie ścienne. Dzięki dwóm niezależnym źródłom światła może pełnić jednocześnie funkcję dekoracyjną i użytkową.
Seria Alfa SALUTA charakteryzuje się minimalistycznym wzornictwem, praktycznymi rozwiązaniami oraz nowoczesnym połączeniem estetyki i funkcjonalności.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | czarny , złoty |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 24 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED , 1 x GU10 max 10W LED |
