LAMPA SUFITOWA ALFA NESKA CZARNA & BIAŁA 4xGU10 & 2xE14 / 63341
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Głębokość | 15 cm |
| KOLOR | czarny |
| Wysokośc regulowana | nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 2 x E14 max 10W LED , 4 x GU10 max 10W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 51 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 88 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
