LAMPA SUFITOWA ALFA NESKA CZARNA 4xGU10 & 1xE14 / 63346
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Głębokość | 15 cm |
| KOLOR | czarny |
| Wysokośc regulowana | nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 4 x GU10 max 10W LED , 1 x E14 max 10W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 51 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 88 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
