ISUULLA C czarna potrójna lampa sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Źródło światła | G9 LED |
| długość podstawy cm | 60cm x 5cm |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Kolor podstawy | czarny |
| Wysokość | 160cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 90cm |
| Maksymalna Moc | 3 x 12W |
| Barwa klosza | biały |
| Waga produktu brutto kg | 6.7 Kg |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Głębokość | 15cm |
| przewód zasilający - długość cm | 80cm |
