ISUULLA A czarna sufitowa lampa wisząca z podwyższoną szczelnością IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| przewód zasilający - kolor | czarny |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Głębokość | 15cm |
| Źródło światła | G9 LED |
| przewód zasilający - długość cm | 80cm |
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa, lampa wisząca |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Kolor podstawy | czarny |
| Wysokość | 160cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 30cm |
| Maksymalna Moc | 1 x 12W |
| Barwa klosza | biały |
| Waga produktu brutto kg | 1.8 Kg |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
