GALAXY 3 plafon czarny 40938
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40938
- Seria: Galaxy
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Galaxy
- Kolor: czarny
- Ilość źródeł światła: 3
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 3 x E27
- Długość: 95 cm
- Wysokość: 36 cm
- Głębokość: 37 cm
- Szerokość: 37 cm
Dane techniczne
| Szerokość | 88 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny |
| Liczba żródeł światła | 3 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 17,5 * 19 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Głębokość | 76 cm |
