GALAXY 2 plafon szary beż 40941
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40941
- Seria: Galaxy
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Galaxy
- Kolor: szary beż
- Ilość źródeł światła: 2
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 2 x E27
- Wysokość: 36 cm
- Głębokość: 37 cm
- Szerokość: 37 cm
Dane techniczne
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | szary beż |
| Liczba żródeł światła | 2 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_13 |
| Wys/szer / średnica klosza | 17,5 * 19 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Szerokość | 77 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
