FYLLO B czarna lampa ścienna / kinkiet z podwyższoną szczelnością IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość | 24cm |
| Kolor podstawy | czarny |
| Szerokość | 15cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Barwa klosza | biały |
| Maksymalna Moc | 1 x 12W |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Waga produktu brutto kg | 1.2 Kg |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Głębokość | 20cm |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Źródło światła | G9 LED |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Rodzaj lampy | lampa ścienna, kinkiet |
