FYLLO A czarna sufitowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Źródło światła | G9 LED |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Kolor podstawy | czarny |
| Szerokość | 42cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Barwa klosza | biały |
| Maksymalna Moc | 1 x 12W |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Waga produktu brutto kg | 2 Kg |
| Głębokość | 15cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Długość | 160cm |
| przewód zasilający - długość cm | 120cm |
