EPLI czarna sufitowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Źródło światła | E27 LED |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Kolor podstawy | czarny |
| Wysokość | 27cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 45,3cm |
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Barwa klosza | biały |
| Waga produktu brutto kg | 3.8 Kg |
| Wys/szer / średnica klosza | 27cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Długość | 140cm |
| przewód zasilający - długość cm | 120cm |
