EPLI MINI ST biała lampa stołowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość | 37,7cm |
| Maksymalna Moc | 1 x 12W |
| Szerokość | 17,5cm |
| Średnica podstawy | 12cm |
| Barwa klosza | biały |
| Waga produktu brutto kg | 2.6 Kg |
| Wys/szer / średnica klosza | 17,5cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Źródło światła | G9 LED |
| przewód zasilający - długość cm | 150cm |
| KOLOR | biały (Signal White RAL 9003) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Kolor podstawy | biały |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
