ENKEL 4 biała sufitowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wys/szer / średnica klosza | 4x17cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Długość | 131cm |
| przewód zasilający - długość cm | 110cm |
| KOLOR | biały (Signal White RAL 9003) |
| Źródło światła | E27 LED |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| MATERIAŁ | metal |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| długość podstawy cm | 66cm x 5cm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Kolor podstawy | biały |
| Wysokość | 21cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 77cm |
| Maksymalna Moc | 4 x 15W |
| Barwa klosza | biały |
| Waga produktu brutto kg | 7.1 Kg |
