ENKEL 3P czarna sufitowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | metal |
| Kolor podstawy | czarny |
| Szerokość | 30cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Barwa klosza | czarny |
| Maksymalna Moc | 3 x 15W |
| Wys/szer / średnica klosza | 17cm |
| Waga produktu brutto kg | 4.6 Kg |
| Długość | 160cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Źródło światła | E27 LED |
| przewód zasilający - długość cm | 97cm, 118cm, 139cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Średnica | 30cm |
