Calari lampa sufitowa czarny 3x40W E14 klosz biały / 33-37459
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| KOLOR | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | podstawa stalowa, klosz szklany |
| Ilość źródeł + trzonek | 3xE14 |
| Wysokość | 28 cm |
| Wymiary | 28x54x54 |
| Szerokość | 54 cm |
| Głębokość | 54 cm |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Trzonek | E14 |
