Calari lampa sufitowa 5x40W E14 / 35-37466
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Głębokość | 60 cm |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Trzonek | E14 |
| Led zintegrowany | Nie |
| KOLOR | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | podstawa stalowa, klosz szklany |
| Ilość źródeł + trzonek | 5xE14 |
| Wysokość | 28 cm |
| Wymiary | 28x60x60 |
| Szerokość | 60 cm |
