Barel Max BRLMAX-3000
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa parkowa Barel Max BRLMAX-3000
Barel Max to nowoczesna oprawa stojąca LED o wysokości trzech metrów, do zastosowania na większych przestrzeniach np. wśród biurowców lub osiedli mieszkaniowych. Słupek wykonany jest z odlewanego aluminium oraz z aluminiowego profilu, który lakierowany jest proszkowo na kolor ciemny popiel (RAL 7016). W dolnej części lampy znajdują się drzwiczki rewizyjne, za którymi umieszczona jest puszka montażowa. W górnej części lampy znajduję się przeźroczysty klosz z poliwęglanu, za którym umieszczony jest aluminiowy odbłyśnik oraz źródło światła LED o mocy 30 W.
Wysokiej jakości materiały, stopień ochrony IP65 oraz IK08 pozwalają na montaż słupków Barel Max w miejscach narażonych zarówno na niekorzystne warunki atmosferyczne jak i potencjalne uszkodzenia mechaniczne lampy. Doskonale sprawdzą się do oświetlenia parków, placów i wielu innych miejsc w przestrzeni publicznej.
Lampy Barel Max należy mocować do utwardzonej powierzchni,
Dane techniczne
| Wysokość | 300 cm |
| Liczba żródeł światła | LED 30W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Ilość źródeł światła | LED 30W, 230V |
| Średnica | 16 cm |
| lumeny | 2470 lm |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000 K |
