Barel BRL-980
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa stojąca Barel BRL-980
Barel to nowoczesna oprawa stojąca LED, do zastosowania zarówno w prywatnym ogrodzie jak i w przestrzeni publicznej. Słupek wykonany jest z odlewanego aluminium oraz z aluminiowego profilu, który lakierowany jest proszkowo na kolor ciemny popiel (RAL 7016). W górnej części lampy znajduję się przeźroczysty klosz z poliwęglanu, za którym umieszczony jest aluminiowy odbłyśnik oraz źródło światła LED o mocy 23 W.
Wysokiej jakości materiały, stopień ochrony IP65 oraz IK08 pozwalają na montaż słupków Barel w miejscach narażonych zarówno na niekorzystne warunki atmosferyczne jak i potencjalne uszkodzenia mechaniczne lampy. Doskonale sprawdzą się do oświetlenia parków, placów i wielu innych miejsc w przestrzeni publicznej, zastosowanie znajdą również w ogrodzie przed prywatną posesją.
Lampy Barel należy mocować do utwardzonej powierzchni
Dane techniczne
| KOLOR | ciemny popiel |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000 K |
| Wysokość | 98 cm |
| Liczba żródeł światła | LED 23W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Ilość źródeł światła | LED 23W, 230V |
| Średnica | 16 cm |
| lumeny | 1820 lm |
