BORRA A mosiężna lampa ścienna / kinkiet z podwyższoną szczelnością IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Rodzaj lampy | lampa ścienna, kinkiet |
| Wysokość | 20cm |
| Średnica | 20cm |
| Szerokość | 20cm |
| Kolor podstawy | złoty |
| Barwa klosza | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Maksymalna Moc | 1 x 12W |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Głębokość | 18cm |
| Waga produktu brutto kg | 1.5 Kg |
| KOLOR | mosiądz |
| Źródło światła | G9 LED |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| MATERIAŁ | metal / mosiądz / szkło |
| Gwarancja | 24 miesiące |
