BORRA A czarna lampa ścienna / kinkiet z podwyższoną szczelnością IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pora na... kolekcję BORRA marki UMMO! Modele z tej linii wyróżnia mlecznobiały klosz, osadzony na dysku. Ta wyjątkowa propozycja oświetlenia wwierca się (szwed. borra - wiercić) w głowę, a później na długie lata w każde pomieszczenie, do którego zostanie zaproszona :) Oprawy doskonale pasują do ekskluzywnych przestrzeni komercyjnych i luksusowych domów prywatnych. W serii BORRA znajdziesz lampę sufitową i lampę stołową. Po prostu UMMO w wersji deluxe!
Dane techniczne
| Średnica | 20cm |
| Wysokość | 20cm |
| Szerokość | 20cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Barwa klosza | biały |
| Maksymalna Moc | 1 x 12W |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Waga produktu brutto kg | 1 Kg |
| Głębokość | 18cm |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Źródło światła | G9 LED |
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Rodzaj lampy | lampa ścienna, kinkiet |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
