Alessia - Lampa wisząca 5280-850RP-BK-3
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna lampa wisząca Alessia o minimalistycznej formie — efektowna obręcz (ring) ze zintegrowanym modułem LED — to idealne rozwiązanie dla salonu, jadalni lub przestrzeni otwartej. Czarny kolor nadaje lampie wyrazisty charakter, a dzięki średnicy 61 cm i regulowanej długości zawieszenia aż do 120 cm, uzyskujemy zarówno efekt wizualny, jak i funkcjonalne oświetlenie.
Zastosowanie
Ta lampa sprawdzi się znakomicie jako główne źródło światła w większym pomieszczeniu — np. w salonie, nad stołem w jadalni lub w otwartym wnętrzu typu loft. Dzięki regulowanej długości zawieszenia można ją dostosować do wysokości pomieszczenia, zapewniając optymalne doświetlenie i efektowną obecność w aranżacji.
Dane techniczne
| Materiał klosza | Akrylowy |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Średnica | 61 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Kolor Oprawy | Czarny |
| MATERIAŁ | Akryl, stop metali |
| Maksymalna Moc | 50W |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Wysokość | 8,5 |
| lumeny | 2750 lm |
