Alessia - Lampa wisząca 5280-840RP-BK-3
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Alessia 5280‑840RP‑BK‑3 – Lampa wisząca
Elegancka i nowoczesna lampa wisząca Alessia to połączenie designu typu „ring” (obręcz) z wysoką funkcjonalnością. Czarne wykończenie nadaje jej wyrazisty charakter i sprawia, że może stać się centralnym elementem aranżacyjnym Twojego wnętrza — szczególnie w salonie, jadalni lub nad wyspą kuchenną.
Zastosowanie
-
Idealna jako główne oświetlenie nad stołem w jadalni, w salonie lub w kuchni.
-
Dzięki regulowanej wysokości może być dopasowana do różnej wysokości pomieszczeń — od mieszkań po lofty.
-
Stylowa forma „pierścienia” dodaje wnętrzu nowoczesnego charakteru — świetnie wpisuje się w aranżacje minimalistyczne, industrialne lub skandynawskie.
Dane techniczne
| Materiał klosza | Akrylowy |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Średnica | 51 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Kolor Oprawy | Czarny |
| MATERIAŁ | Akryl, stop metali |
| Maksymalna Moc | 40W |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Wysokość | 8,5 |
| lumeny | 2200 lm |
