Żyrandol klasyczny z abażurami ALFA IRMA biały antyczny/ecru I 20915
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żyrandol klasyczny z abażurami ALFA IRMA – biały antyczny / ecru | 20915
Elegancki żyrandol ALFA IRMA z abażurami w odcieniach białego antycznego i ecru to ponadczasowe oświetlenie, które wprowadza do wnętrza ciepły i przytulny klimat. Abażury delikatnie rozpraszają światło, tworząc nastrojową atmosferę w salonie, jadalni lub sypialni. Klasyczna forma lampy w połączeniu z subtelnym, eleganckim wykończeniem sprawia, że żyrandol pełni zarówno funkcję praktycznego źródła światła, jak i dekoracyjnego elementu aranżacji. ALFA IRMA to idealny wybór dla osób ceniących tradycję, elegancję i ponadczasowy styl wnętrza.
Dane techniczne
| Materiał klosza | materiał na folii PVC |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Kolor klosza | ecru |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 56 cm |
| MATERIAŁ | Metal |
| Wysokośc regulowana | tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | 5 x E14 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E14 LED |
| Wysokość | 73 cm |
| Kolor podstawy | Biały antyczny |
| Szerokość | 56 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
