Żyrandol SELENA GOLD 6xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model składa się z dwóch typów kryształów: większe kryształy znajdują się w górnej części modelu, natomiast mniejsze w dolnej, co powoduje, że podczas użytkowania padające światło mieni się i pięknie błyszczy. Lampa dostępna jest w kolorze złotym i chrom. Żyrandol SELLENA GOLD będzie idealnie pasowała do salonu, sypialni, jak i pokoju dziennego zaprojektowanego w eleganckim stylu.
Produkt wyprodukowany przez firmę MiLAGRO objęto 2-letnim okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | KRYSZTAŁOWE |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 6xE14 40W |
| GWINT | E14 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 7.80 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 9.36 kg |
| KOLOR | ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
