Żyrandol OVAL WHITE 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elementem charakterystycznym całej kolekcji jest nowoczesny, kulisty kształt. Lampy oprócz metalowego wykończenia, mają stylowe detale z drewna - pierścienie na zakończeniu kloszy oraz na ramionach i podstawie poszczególnych modeli. Wstawki z drewna ocieplają całą stylizację. Prezentowana kolekcja świetnie sprawdzi się we współczesnych wnętrzach, charakteryzujących się prostotą i monochromatyczną, czarno-białą kolorystyką. Łącząc ze sobą poszczególne modele można stworzyć spójną i kompletną aranżację.
Na lampy producent udziela 2-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52 |
| RODZINA LAMP | OVAL |
| MOC | 3xE27 60W |
| KOLOR | BIAŁY |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 3 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 800 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.91kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120 mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WAGA BRUTTO | 3.35kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 800 mm |
| MARKA | Milagro |
