Żyrandol LUXURIA 9xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szukasz idealnego oświetlenia do pomieszczeń utrzymanych w stylu glamour? A może chcesz, by rozlokowane we wnętrzu lampy pełniły nie tylko funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną? Kolekcja nowoczesnych lamp Luxuria doda wnętrzom niepowtarzalnego uroku dzięki kryształowym elementom efektownie załamującym i odbijającym światło. Rozpraszając je po całym pomieszczeniu, wprowadzają ciepły, jednak przy tym luksusowy klimat. Rodzina oświetlenia Luxuria dedykowana jest zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzom - eleganckim gabinetom czy stylowej sypialni. Ekskluzywny salon uzupełniony o kryształowy żyrandol pełniący funkcję biżuterii stanie się prawdziwą wizytówką Twojego domu.
Luxuria - kolekcja efektownych lamp kryształowych
Na kolekcję Luxuria składają się trzy typy oświetlenia: kinkiet, plafon oraz żyrandol w kolorze matowego złota. Utrzymane w tej samej stylistyce, kolorach i kształtach kryształków pozwalają zachować spójny design w różnych pomieszczeniach. Rozmieszczone po obu stronach łóżka kryształowe kinkiety w dzień będą wprowadzać luksusowy akcent, wieczorem z kolei przemienią się w idealne, rozproszone i relaksujące źródło światła. Kryształowe elementy efektownie odbijają nie tylko sztuczne światło żarówki, ale również naturalne światło dzienne, tworząc z jego pomocą połyskujące refleksy, które dodają pomieszczeniom uroku, nawet gdy lampa nie jest zaświecona. Jeśli poszukujesz nietuzinkowej ozdoby wnętrza utrzymanego w stylu glamour, oświetlenie Luxuria doskonale wpisze się w Twoje potrzeby.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
| WAGA NETTO | 8.9kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 500mm |
| GWINT | E14 |
| WAGA BRUTTO | 10.6kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 9 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MARKA | Milagro |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1000mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 9xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51 |
| RODZINA LAMP | LUXURIA |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
