Żyrandol LUXURIA 300cm 41xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| GWINT | E14 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 800mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 68kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 3000mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 78kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 800mm |
| MARKA | Milagro |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 41 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 85 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 85 |
| RODZINA LAMP | LUXURIA |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 4000mm |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 41xE14 40W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
