Żyrandol LUTON 25W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model LUTON 198 to doskonała propozycja do salonu czy jadalni. Lampa wisząca pod sufitem zapewni odpowiedni rozsył światła. Czarna, uniwersalna obudowa pozwoli zamontować ten model niemal w każdym pomieszczeniu o zróżnicowanej kolorystyce. Klasyczny 5-ramienny żyrandol z kloszami w formie tuby dobrze wpisze się w tradycyjnie wykończona przestrzeń.
Producent objął model LUTON 198 2 - letnią gwarancją. Użytkownicy w tym czasie mogą korzystać z szeregu usług."
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| LICZBA RAMION | 5 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 4.1 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 4.6 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 70 |
| RODZINA LAMP | LUTON |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1750 lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 25W |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
