Żyrandol LUTON 15W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa LUTON 197 doskonale wpasuje się w przestrzeń, w której dopieszczono największy drobiazg, a jego właściciele dbają o szczegóły. Tradycyjnie urządzone mieszkania to miejsce dla tego modelu. Dzięki czarnej obudowie i jasnym, mlecznym kloszom model ten będzie pasował do wnętrz niemal w każdej kolorystyce.
Producent zapewnia nabywcom 24 - miesięczną gwarancję i możliwość korzystania z szeregu usług."
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 3 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 59 |
| RODZINA LAMP | LUTON |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1050 lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 15W |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| LICZBA RAMION | 3 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 2.7 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 43 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
