Żyrandol LORD 8xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z tej linii wykonano także z wysokiej jakości, starannie dobranych tworzyw - z metalu i z kryształków.
Produkty wyprodukowane przez firmę MiLAGRO objęto 2-letnim okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| WAGA NETTO | 6.90 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 8.46 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 8xGU10 |
| KOLOR | CHROM |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | KRYSZTAŁOWE |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 420mm |
| GWINT | GU10 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
