Żyrandol KAGO 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z tej kolekcji mają charakterystyczne klosze ze świecznikowymi uchwytami, a żyrandole dodatkowo zwisy w formie łańcuchów. Każdy element z tej linii zdobią motyle. Serię KAGO wykonano z bezpiecznego i bardzo trwałego metalu.
W skład tej serii wchodzą kinkie i lampa sufitowa wyposażona w trzy źródła światła, a także dwie lampy wiszące - z jednym i z trzema źródłami światła. Jej częścią jest także żyrandol z trzema źródłami światła oraz kinkiet. Każdy z tych modeli jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: szaro-różowej, klasycznej biało-czarnej i w połączeniu jasnego i nieco ciemniejszego różu. Każdy z tych elementów równie efektownie wygląda samodzielnie, jak i w połączeniu z innymi elementami kolekcji.
Seria KAGO została objęta 2-letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.59kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 2.24kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 410mm |
| MARKA | Milagro |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| RODZINA LAMP | KAGO |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 3xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 450-600 mm |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 3 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E14 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 360mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
