Żyrandol GEMMA 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kaskada delikatnych kryształków, widoczna na zdjęciu, pięknie rozprasza światło, nadając pomieszczeniu niezwykły charakter. Lampa GEMMA będzie doskonałym dodatkiem do salonu, jadalni czy sypialni, przyciągając wzrok i dodając przestrzeni wyjątkowego uroku. Jej ponadczasowy wygląd sprawia, że jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają stylowego i efektownego oświetlenia.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 500mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| RODZINA LAMP | CORAL |
| MOC | 1xE27 max 60W LED |
| KOLOR | CZARNY + SREBRNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | - |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 230mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 1kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 230mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.2kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 320mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 230mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
