Żyrandol DONNA CHROME 12xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 8.7kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 550mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 11.1kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 410mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 12 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 550mm |
| MARKA | Milagro |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 47 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 63 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | N/D |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 63 |
| RODZINA LAMP | DONNA |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 12xE14 max 40W LED |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 550mm |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 550-1200mm |
