Żyrandol CROWN CHROME 4xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 340mm |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1200mm |
| WAGA NETTO | 4.6kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 340mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 5.7kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 330mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 4 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 340mm |
| MARKA | Milagro |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 39 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 43 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | N/D |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 43 |
| RODZINA LAMP | CROWN |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 4xE14 max 40W LED |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
