Żyrandol CORAL 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 360mm |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | - |
| WAGA NETTO | 2kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 360mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 2.4kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 430mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 360mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| RODZINA LAMP | CORAL |
| MOC | 5xE14 max 40W LED |
| KOLOR | SREBRNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
