Żyrandol CHELSEA CHROME 6xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model ten wyróżnia nowoczesna i stylowa konstrukcja, która w połączeniu ze szlachetnym, chromowym kolorem tworzy niesamowity efekt.
Wyrazisty design żyrandolu CHELSEA CHROME sprawia, że pięknie wypełni on każde wnętrze, nadając mu niecodzienny charakter. Lampa ta posiada sześć punktów świetlnych. Wykonano ją z wysokiej jakości tworzyw: metalu i kryształu, które wspaniale się uzupełniają, tworząc przyjemną dla oka grę światłem. Model ten doskonale sprawdzi się w przestronnych przestrzeniach loftowych lub utrzymanych w stylu glamour. Będzie dobrze wyglądać w towarzystwie bieli, czerni, szarości, a także bardziej wyrazistych kolorów, jak czerwień lub zieleń.
Produkty firmy MiLAGRO objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać z usług specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 10.40kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | - |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| KOLOR | CHROM |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 6xE14 40W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | CHELSEA |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E14 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
