Żyrandol Aurum S 1xLED złoty PL0116-50
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Rodzaj lampy | Wisząca |
| Źródło światła. | Zintegrowane źródło światła LED |
| KOLOR | Złoty |
| Średnica | 60 cm |
| długość produktu cm | 200 cm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Zmienna barwa światła CCT | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Moc [W] | 27 W LED |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| lumeny | 2312 lm |
| Wysokośc regulowana | Tak |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
