Żyrandol AUSTIN GOLD 6xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nieoczywisty design w połączeniu z wysokiej jakości metalem i kryształami nada każdemu wnętrzu wyjątkowy charakter, a złota kolorystyka dopełni całość. Lampa ta pasuje niemal do każdej przestrzeni. Dzięki zastosowanym kryształkom odbijające się światło będzie pięknie się mienić, robiąc duże wrażenie na gościach. Żyrandol AUSTIN GOLD sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w sypialni. Przy modelu tym na uwagę zasługują także zawieś przypominająca łańcuch, która dodatkowo nada wnętrzu niepowtarzalny styl.
Produkt wyprodukowany przez firmę MiLAGRO objęto 2-letnim okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 8.62kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 9.82kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 6xE14 40W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | KRYSZTAŁOWE |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E14 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| MARKA | Milagro |
