Żyrandol ATLANTA 5xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowa propozycja polskiej marki MiLAGRO – kolekcja ATLANTA – zaprojektowana została z myślą o wielbicielach wnętrz, inspirowanych naturą i urządzonych w duchu eko-designu. W skład tej rodziny produktów wchodzi 5 ciekawych modeli lamp, w tym dwa efektowne żyrandole (z trzema i pięcioma punktami świetlnymi), praktyczny kinkiet, lampa stołowa i podłogowa. Wszystkie lampy z kolekcji ATLANTA posiadają klasyczne klosze w kształcie walca, wykonane z jasnej tkaniny o wyraźnym splocie, a ich podstawy i ramiona zrobione są z pomalowanego na czarny kolor metalu. Całość dopełniają subtelne dodatki z naturalnego, jasnego drewna.
Lampy z kolekcji ATLANTA, z uwagi na swoją stonowaną kolorystykę i wykorzystane materiały, najlepiej sprawdzą się we wnętrzach skandynawskich, rustykalnych i loftowych. Będą idealnie harmonizowały z drewnianymi meblami, klasycznymi deskami na podłodze i ścianami w kolorach ziemi, a także naturalnymi dodatkami w postaci lnianych zasłon i wiklinowych dekoracji. Dobrym pomysłem jest połączenie ze sobą kilku lamp ATLANTA w ramach jednej przestrzeni i stworzenie spójnego projektu we wnętrzu. Jak to zrobić? Na przykład zawieszaj żyrandol w centralnym punkcie salonu, ustawiając lampę podłogową w kąciku czytelniczym i doświetlając ścianę multimedialną dwoma kinkietami.
Lampy ATLANTA – trwałość na najwyższym poziomie
Stylowe lampy z kolekcji ALTANTA produkowane są przez polską markę MiLAGRO zachowaniem najwyższych standardów jakości, dzięki czemu są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Dodatkowo są one objęte gwarancją producenta. Wszystkie lampy z tej serii mają miejsce na żarówki typu E27.
W skład kolekcji ATLANTA wchodzą następujące modele lamp:
• Kinkiet MLP7450
• Żyrandol z trzema punktami świetlnymi MLP7451
• Żyrandol z pięcioma punktami świetlnymi MLP7452
• Lampa stołowa MLP7453
• Lampa podłogowa ATLANTA MLP7454
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.6kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA BRUTTO | 2kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 700mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 5 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO + LEN |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 700mm |
| MARKA | Milagro |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 520mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 72 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 5xE27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 72 |
| RODZINA LAMP | ATLANTA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY / NATURALNE DREWNO |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
